» » Зустріч із представниками правоохоронних органів Тернопільської області

Зустріч із представниками правоохоронних органів Тернопільської області

Дата: 18-03-2021, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На юридичному факультеті класичного університету Тернополя ЗУНУ відбулася робоча нарада із представниками правоохоронних органів Тернопільської області, професорсько-викладацьким колективом кафедри кримінального права та процесу, правоохоронної діяльності, та студентами спеціальності «Правоохоронна діяльність».

Під час зустрічі обговорили пропозиції стейкхолдерів щодо вдосконалення освітнього процесу та організації практики, дуальноі освіти. Студенти активно дискутували з приводу особливостей конкурсного відбору на посади в Службі судової охорони, Управлінні поліції охорони, ГУНП в Тернопільській області, управлінні стратегічних розслідувань, управлінні ДСНС, Головному управлінні ДФС та управлінні патрульної поліції.