» » Вітаємо із вагомим досягненням!

Вітаємо із вагомим досягненням!

Дата: 19-03-2021, 11:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дипломом ІІ ступеня нагорожено Максимович Андріану Андріївну студентку  факультету економіки та управління класичного університету Тернополя за перемогу у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» за спеціалізацією «Менеджмент персоналу», що відбувся у Київському національному університеті технологій та дизайну 17 лютого 2021 року.
На конкурсі дівчина репрезентувала дипломну роботу на тему: «Моніторинг соціально-психологічного мікроклімату в організації».

Науковий керівник к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ Марцінковська Олександра Богданівна отримала подяку за високий професіоналізм та підготовку переможця.
Щиро вітаємо переможницю і наукового керівника та дякуємо за продуктивну працю і наполегливість! Бажаємо нових звершень на науковій ниві!