» » Зустріч учнівської молоді 10 класів Тернопільскої ЗОШ №19 з викладачами та студентами юридичного факультету

Дата: 22-03-2021, 18:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 березня у Західноукраїнському національному університеті  на юридичному факультеті відбулася цікава та змістовна зустріч учнівської молоді 10 класів Тернопільскої ЗОШ №19 з викладачами та студентами юридичного факультету.

Учні взяли участь у тренінгу та навчально-практичних іграх з ораторського мистецтва. Позитивні емоції в учнівської молоді викликало можливість у  тирі  факультету перевірити свої «снайперські» уміння.

У родинному колі, за запашною кавою, було обговорено питання професії правника і відвідано навчально-практичні аудиторії та лабораторії.