» » Учасники ІІ Міжнародної школи світових освітніх практик «New Way» мають нагоду дізнатися про нові тренди інституту медіації в Латвії

Дата: 23-03-2021, 15:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 березня о 13:00 год на соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету відбудеться четверте заняття в ІІ Міжнародній школі світових освітніх практик «New Way».

Спікер - Вікторія Портере, юристка, сертифікована медіаторка, викладачка Балтійської міжнародної академії та Латвійського університету біологічних наук і технологій, член Латвійської ради медіації.

У фокусі зустрічі:

етапи формування медіації в Латвії, ризький міжнародний арбітражний суд як приватна установа, яка вирішує цивільні суперечки у межах своєї компетенції;

переваги РАС перед офіційним судом;

присудова медіація (Court-Annexed Mediation);

сертифікація та атестація медіаторів;

Дні медіації в Латвії.

Проєкт реалізується спільно з Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі та проводиться для студентів з України, Грузії і Латвії.

Долучайтеся до команди соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ та зростайте разом із нами!