» » Відбулась онлайн-лекція на тему «Захищаємося від маніпуляцій»

Відбулась онлайн-лекція на тему «Захищаємося від маніпуляцій»

Дата: 24-03-2021, 14:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 березня 2021 року відбулась онлайн-лекція для студентів факультету фінансів та обліку класичного університету Тернополя. Лектор - практикуючий психолог, кандидат психологічних наук Тетяна Білінська.
Пані Тетяна акцентувала увагу на проблематиці функціонування різних маніпуляцій в сучасному світі, їх класифікацію, природу виникнення та особливості протидії маніпулятивним технологіям. Представлений матеріал викликав неабиякий резонанс серед професорсько-викладацького колективу кафедри податків і фіскальної політики та студентів. У рамках активної дискусії вдалося з’ясувати способи протидії маніпуляціям, особливості викриття прихованих емоцій та цілей інших людей.
Безперечно, що представлений пізнавальний наратив психологічного вияву маніпуляцій буде корисним як викладачам, так і студентам.
Дякуємо Тетяні Білінській та Інні Гуцул за надзвичайно корисну та пізнавальну лекцію.