» » ІІ Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way» на СГФ!

ІІ Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way» на СГФ!

Дата: 25-03-2021, 10:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Учасники ІІ Міжнародної школи світових освітніх практик «New Way» завершили перший блок занять лекцією Вікторії Портере «New trends in mediation: the experience of Latvia», які були присвячені темі медіації.

Було надзвичайно цікаво, насичено кейсами, наповнено фактами та прикладами із практичного досвіду доповідачки.

Пані Вікторія - сертифікована медіаторка, юристка, присяжний адвокат Латвії, психологиня, викладачка.

На занятті учасники дізналися про періоди становлення медіації в Латвії, ознайомилися із специфікою латвійського закону про медіацію, вияснили усе про систему сертифікації медіаторів та про саму професію медіатора, вивчили інформацію про організації медіаторів Латвії.

Другу частину Школи, присвячену мистецтву ведення перемовин, презентуватиме Вадим Рахліс - професійний перемовник, сертифікований медіатор Євросоюзу, засновник та директор Міжнародної палати альтернативного вирішення спорів та Бюро перемовин, президент VIP-клубу перемовників, експерт із звільнення заручників, сертифікований майстер НЛП, викладач кафедри освітології та педагогіки Західноукраїнського національного університету (Ізраїль / Україна).

Буде надзвичайно цікаво та продуктивно!

Доєднуйтесь і ви до команди соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ та стрімко зростайте разом з нами!