Друге заняття 1+1 media school

Дата: 25-03-2021, 18:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 березня 2021 року відбулося друге заняття 1+1 media school у Західноукраїнському національному університеті.

Учасники курсу познайомилися з викладачкою сценічного мовлення та акторської майстерності, актрисою Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка, ексведучою Національної радіокомпанії України Тетяною Кришталь. Спікерка поділилася секретами підготовки до публічних виступів та показала вправи для покращення мовлення. Також юнаки та дівчата прослухали лекцію керівника напрямку В2С 1+1 media school Олени Коноплі, де мали можливість обговорити медіа-професії та їх особливості. Окрім цього відбулася практична частина заняття, де студенти у групах креативили та використовували набуті знання з маркетингу.