До уваги студентів ЗУНУ!

Дата: 26-03-2021, 10:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою реалізації права студентів на вільний вибір дисциплін із вибіркової частини навчального плану, в університеті з 17 березня по 1 квітня 2021 проходить процедура ознайомлення юнаків та дівчат 1-3 курсів ОС «Бакалавр», 1 курсу «Молодший бакалавр», 2 курсу ОС «Магістр» (освітньо-наукова програма) із затвердженим Вченою радою факультету (інституту) переліком таких дисциплін та інформування студентів про особливості формування груп для їх вивчення у 2021/2022 навчальному році.

У рамках цих заходів обговорюється зміст освітніх програм шляхом проведення круглих столів із залученням гарантів освітніх програм, голів груп забезпечення спеціальностей, провідних професорів і доцентів, стейкхолдерів і студентів.