» » Зустріч із переможницею Всеукраїнського конкурсу для жінок-підприємниць

Зустріч із переможницею Всеукраїнського конкурсу для жінок-підприємниць

Дата: 29-03-2021, 12:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра маркетингу запрошує студентів класичного університету Тернополя на чергове засідання Клубу маркетологів, яке відбудеться 31 березня 2021 року об 11:30. Запрошений гість – переможниця Всеукраїнського конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа — ПідтримайСвоїх» Катерина Масляк, яка отримала один із спеціальних призів конкурсу з брендом «Знайомці». Вона представляє настільну авторську інтелектуальну гру в категорії товарів для дому.
Головна ціль гри полягає у покращенні комунікації та стосунків між людьми, а також підвищенні рівня розуміння і довіри. Тому цей продукт важливий у реаліях прискорення темпів життя та домінування цифрових форм комунікацій.
Захід відбудеться на платформі Zoom https://us04web.zoom.us/j/73236036296?pwd=RnNiWnV2aGJDYkxXWEpWWDFXZFdMQT09

Ідентификатор конференції: 732 3603 6296
Код доступу: 6XdmMa