» » Відбувся вебінар “Сучасні підходи до організації надання соціальних послуг і соціального обслуговування населення”

Дата: 29-03-2021, 11:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

26 березня 2021 року студенти освітніх програм “Соціальне забезпечення” та “Фінансовий менеджмент” факультету фінансів та обліку класичного університету Тернополя, й професорсько-викладацький колектив кафедри фінансового менеджменту та страхування ЗУНУ дізнались про сучасні підходи до організації надання соціальних послуг і соціального обслуговування населення установами соціальної сфери м. Тернополя.

Головний спікер – Перший заступник директора Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Ірина Семанишин, модератор – к.е.н., доцент кафедри фінансового менеджменту та страхування Галина Кулина. Були обговорені такі питання:

• організація роботи структурних підрозділів центру (відділення денного перебування, відділення обслуговування вдома та відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги) в умовах карантинних обмежень і соціальної дистанції;
  • соціальні проєкти і програми, які реалізуються центром (“Антиейджизм”, “Соціальне таксі”, “Свято в хату”, “Благодійна їдальня” та ін.), джерел їх фінансування;
  • новелізація соціальних послуг, які пропонуються центром. Зокрема, новою для відвідувачів центру стала соціально-педагогічна послуга “Університет третього віку”, яка користується надзвичайно великою популярністю і дозволяє учасникам отримувати відповідні сертифікати. Крім того, діють тренінги та індивідуальні заняття “Смартфон для батьків”, “Я – є!”, “Світ почуттів” тощо;
  • основні соціальні партнери і благодійні організації, за сприяння яких окремі категорії населення Тернопільської ОТГ отримували матеріальну допомогу та підтримку. Це благодійні фонди “Світло Реформації”, “Карітас”, “Турбота про літніх в Україні” в м. Тернопіль, а також провідні заклади м. Тернополя, які радо допомагають у реалізації соціальних заходів та ініціатив центру.

Наприкінці вебінару Ірина Романівна висловила сподівання щодо продовження співпраці та участь студентів освітньої програми “Соціальне забезпечення” і викладачів кафедри фінансового менеджменту та страхування ЗУНУ у спільних із Тернопільським міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проєктах і заходах, що сприятиме розвитку їх фахових навичок та умінь, відкриє нові горизонти через спілкування з новими особистостями, формує їх як майбутніх професіоналів своєї справи. У свою чергу, студенти висловили вдячність організаторам заходу за спілкування.