» » Зустріч з представником Кембриджського університету!

Зустріч з представником Кембриджського університету!

Дата: 29-03-2021, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках співпраці навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов Західноукраїнського національного університету з освітнім  центром «Grade» (м. Київ) відбулася 26 березня 2021 року онлайн-зустріч представника екзаменаційного департаменту Кембриджського університету (Великобританія) Дарини Сіжук  з учнями  та вчителями  англійської мови шкіл міста Тернополя. У заході активну участь взяли Тернопільські спеціалізовані школи  І-ІІІ ступенів № 5, № 7, № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов, Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка та Тернопільська класична гімназія (загалом, близько 70 учасників).

Було обговорено основні етапи підготовки до складання Кембриджських іспитів  (PET та FCE) на рівень В1 та В2. Крім цього, усім учасникам було запропоновано низку навчально-методичних матеріалів та інтернет-ресурсів Cambridge Assessment English для покращення свого рівня знань з англійської мови як іноземної.

Переконані, що це стане добрим поштовхом до подальшого професійного розвитку молоді!