» » Лекційні курси для слухачів Школи польського та європейського права

Лекційні курси для слухачів Школи польського та європейського права

Дата: 30-03-2021, 15:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Для слухачів Школи польського та європейського права 26 та 27 березня 2021 року були проведені лекційні курси «Кодифікація приватного права в Європейському Союзі» і «Право Центральної і Східної Європи та методи порівняльного права».

Лектор - Фридерик Цолль, професор кафедри цивільного права Ягеллонського університету, професор європейського приватного права, порівняльного права та польського приватного права в університеті Оснабрюк, член правління Європейського інституту права.

Учасники розглядали актуальні питання кодифікації приватного права Європейського Союзу, вплив Американського інституту права на процеси систематизації європейського приватного права, майбутнє франко-німецького європейського комерційного кодексу та правові системи сучасності.