Бізнес-гра СІМА-Україна

Дата: 31-03-2021, 15:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра обліку і оподаткування Західноукраїнського національного університету запрошує студентів до участі у новому циклі  CIMA Business Game.

Ділова гра Aedis-Homes -  це гра, де використані і перероблені в інтерактивну серію завдання та питання, соціологічні дослідження в галузі бізнесу, фінансів та нерухомості компанії «Aedis-Homes», успішної будівельної компанії з Великобританії.

Гра складається з 3 рівнів.

Рівень 1 = максимум 16 балів

Рівень 2 = максимум 20 балів

3 рівень = максимум 20 балів

Разом = 56 балів

Прохідний рівень -  70% , тобто потрібно набрати 39 балів, щоб отримати сертифікат!

Щоб долучитися до гри треба перейти за посиланням. https://sway.office.com/CtpPbUeSD35rQHSc?ref=Link

Читаючи опис бізнесу, звертайте увагу на всі деталі функціонування бізнесу – адже правильна відповідь залежить не лише від точних розрахунків. До уваги братимуть аналіз всіх чинників (етичних, юридичних, маркетингових, тощо).

Щоб отримати сертифікат про успішний результат потрібно надіслати на адресу cimaukraine@gmail.com  зображення екрану з отриманими балами, а також свої ім’я та прізвище (англійською).

Після закінчення гри гравець отримає сертифікат про участь, а також лист електронною поштою з інструкцією, як розмістити свій знімок з сертифікатом на Facebook з #CIMA.

СІМА-Україна також відзначить найкращих гравців та розмістить інформацію про них на своїх сторінках у соц.мережах.

Успіхів!