На дотримання закону України

Дата: 1-04-2021, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На дотримання закону України  «Про запобігання корупції», наказом ректора №49-К/тр від 17 лютого 2021 року вжиті заходи зовнішнього врегулювання потенційного конфлікту інтересів близьких осіб у класичному університеті Тернополя. Зокрема, здійснено контроль у формі перевірки стану та результатів виконання завдань, недопущення виникнення реального чи потенційного конфлікту інтересів, забезпечено механізм зворотнього зв’язку з громадськістю  та створено необхідні умови для виконання зовнішнього контролю відповідно до плану заходів ЗУНУ спрямованих на запобігання, виявлення  і протидію корупції.

У Західноукраїнському національному університеті на постійній основі здійснюються  інформаційно-просвітницькі заходи для професорсько-викладацького колективу, працівників та студентів щодо антикорупційного законодавства.