» » Відкриття курсів німецької мови

Відкриття курсів німецької мови

Дата: 2-04-2021, 10:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках Українсько-німецької факультет-програми Західноукраїнського національного університету 1 квітня 2021 р. відбулася надзвичайна подія: офіційне відкриття онлайн-курсів німецької мови на платформі Дрезденського технічного університету.
З вітальним словом виступили:
проф. Алєксандр Кемніц, координатор DSG в Дрезденському технічному університеті;
проф. Ольга Царик, керівник Українсько-німецької факультет-програми в ЗУНУ;
проф. Ірина Зварич, завідувач кафедри міжнародної економіки;
Крістель Матцке, Сабіне Паулітц, Верена Барт, Інгрід Штуде - викладачі німецької мови Дрезденського технічного університету.
Далі викладачі партнерського університету познайомилися зі студентами. На основі проведеного у березні тестування студентів Українсько-німецької факультет-програми було поділено на підгрупи за рівнем знань.
Заняття з німецької мови для кожної групи відбуватимуться тричі на тиждень і триватимуть впродовж трьох місяців.