» » VII Всеукраїнський науковий форум «Чорноволівські читання»

VII Всеукраїнський науковий форум «Чорноволівські читання»

Дата: 5-04-2021, 18:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету Микола Лазарович 27 березня 2021 року взяв участь у VII Всеукраїнському науковому форумі «Чорноволівські читання».

Організатори: Міжнародний благодійний фонд В’ячеслава Чорновола, Інститут історії України НАНУ, Народний Рух України, Український інститут національної пам’яті, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції гідності, видавництво “Смолоскип”.

Форум працював за напрямами: грані постаті В’ячеслава Чорновола, перспективи українського державотворення в ідейній спадщині В. Чорновола, особистісний вимір боротьби за свободу та розвиток Української держави, ідеологічні засади української націонал-демократії, організаційний вимір діяльності української націонал-демократії,актуальні питання українського державотворення, ідейні позиції та діяльність українського руху спротиву 1960 – початку 1990-х рр.