» » Презентація навчальних курсів з інтернет-маркетингу, бізнес-планування і туристичного бізнесу

Дата: 7-04-2021, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках співпраці Західноукраїнського національного університету з Тернопільським обласним центром зайнятості відбулась робоча онлайн-зустріч викладачів університету з представниками районних центрів зайнятості Тернопільської області. Під час зустрічі проведено презентацію навчальних програм «Інтернет-маркетинг», «Менеджмент малого підприємництва (бізнес-планування)» і «Туристична гостинність», розроблених для клієнтів центрів зайнятості з метою сприяння їхнього працевлаштування і відкриття власної справи.

Проходження навчальних курсів безкоштовне для клієнтів центрів зайнятості.

Навчання проводитиметься на базі навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ЗУНУ. Навчально-методичний і консультаційний супровід навчальних програм здійснюють викладачі кафедри маркетингу та кафедри підприємництва і торгівлі ЗУНУ.

Після завершення навчання слухачі курсів отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

За додатковою інформацією щодо проходження навчальних курсів просимо звертатись у навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій ЗУНУ:

м. Тернопіль, Майдан Перемоги 3, корпус №3, каб. 3203А,

тел. роб.: (0352) 47-58-51, тел. моб. (096)-308-73-74