» » Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Геодезія та землеустрій"!

Дата: 7-04-2021, 14:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентка групи ГЗ-41 навчально-наукового інституту біоресурсів і природокористування класичного університету Тернополя Вінярчук Аліну здобула диплом третього ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Геодезія та землеустрій», який відбувся у Львівському національному аграрному університеті.

Вінярчук Аліна під керівництвом кандидата технічних наук, доцента Вітрового Андрія Орестовича на високому рівні презентувала наукову роботу на тему: «Визначення ефективності геодезичних робіт з використанням сучасної техніки та технологій».

Вітаємо переможницю та наукового керівника!

Бажаємо творчої наснаги та нових успіхів на науковій ниві!