» » Студенти ЗУНУ на телеканалі TV-4

Студенти ЗУНУ на телеканалі TV-4

Дата: 8-04-2021, 14:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти-маркетологи класичного університету Тернополя взяли участь у підготовці сюжету про відеоконкурс «Будь на своєму місці» у студії телеканалу TV-4.

На зйомках програми були студентки 3-го курсу спеціальності «Маркетинг» Діана Кернична, Олена Обшарська, старша викладачка кафедри маркетингу Олена Борисяк і заступник голови ГО «АТОМ» Людмила Лукіян, які розповіли про партнерів конкурсу та призи.

На знімальному майданчику приємною несподіванкою стало знайомство з генеральною директоркою телекомпанії «TV-4» Юлією Винокур, яка розповіла історію створення телеканалу. У жовтні цього року телеканал TV-4 святкуватиме 30-річчя.

Запрошуємо до перегляду відеосюжету у програмі новин «Провінційні вісті» 8 квітня о 19.00 год і 22.00 год.

Про умови участі у конкурсі відеороликів «Будь на своєму місці» можна детальніше ознайомитись за посиланням: https://www.wunu.edu.ua/news/19755-konkurs-vdeorolikv-bud-na-svoyemu-msc-sered-uchnv-ta-studentv.html