» » Вебінар за участю Cambridge Uninversity Press та компанії Лінгвіст

Вебінар за участю Cambridge Uninversity Press та компанії Лінгвіст

Дата: 9-04-2021, 14:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно  відбувся вебінар за участю Cambridge Uninversity Press та компанії Лінгвіст, організований спільно з Навчально-науковим центром з вивчення іноземних мов Західноукраїнського національного  університету на тему «Teaching  beyond the course book».

Спікер - методист видавництва Cambridge University Press  Тетяна Шелепко, яка у формі презентацій окреслила основні шляхи урізноманітнення навчального процесу для викладачів  англійської мови не лише з різних куточків Тернопільщини, а й інших областей України.

Від Західноукраїнського національного  університету вітальні слова передали усім учасникам начальник відділу міжнародних зв’язків Уляна Коруц та старший викладач кафедри міжнародних економічних відносин Тетяна Бучинська та доцент  кафедри міжнародних економічних відносин Лариса Вергун.

Такі зустрічі у майбутньому стануть доброю традицією для нашого класичного університету Тернополя і кожного разу все більше педагогів матимуть чудову нагоду брати у них активну участь.