» » ІІ Міжнародна школа світових освітніх практик "New Way"

ІІ Міжнародна школа світових освітніх практик "New Way"

Дата: 12-04-2021, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

9 квітня 2021 року завершилась ІІ Міжнародна школа світових освітніх практик "New Way". Організатори, координатори, лектори та учасники із величезною приємністю констатували факт успішного проведення ІІ Міжнародної школи світових освітніх практик "New Way" - інноваційного освітнього проекту, спрямованого на підвищення рівня компетентності у галузі медіації та перемовин, формування професійної культури нового покоління висококласних спеціалістів.

Співорганізатором школи незмінно є Батумський державний університет імені Шота Руставелі. Лектори - досвідчені викладачі та практики з України, Ізраїлю, Латвії та Болгарії. Учасники - більш, ніж 40 студентів з Грузії, Латвії та України спеціальностей "Міжнародні зв'язки", "Право", "Психологія", "Підприємницька діяльність", "Документознавство".

Після закриття Школи, відбулась онлайн-церемонія  нагородження учасників та висловлення вдячності усіх сторін цього проєкту, адже навчання проходили у надзвичайно теплій і душевній атмосфері.

Із щирими словами вітань до присутніх звернулися:

• проректор з науково-педагогічної роботи ЗУНУ (міжнародна діяльність) Оксана Десятнюк;
  • декан соціально-гуманітарного факультету і керівник Школи «New Way» Оксана Гомотюк,
  • заступник декана факультету права і соціальних наук БДУ Тамта Варшанідзе,
  • керівник департаменту права і публічної служби БДУ Омар Партенадзе,
  • начальниця міжнародного відділу ЗУНУ, лекторка Уляна Коруц,
  • юрист, адвокат, медіатор, лектор Школи Богдан Будзик,
  • юристка, психологиня, сертифікована медіаторка, лекторка Вікторія Портере,
  • професійний перемовник, сертифікований медіатор Євросоюзу, експерт зі звільнення заручників, лектор Школи Вадим Рахліс,
  • докторка психології, юристка, медіаторка, лекторка Школи Еліза Ніколова,
  • координаторка студентів, психологиня, медіаторка, викладач БДУ Кеті Девадзе.
  • Модерувала захід заступник декана соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, розробниця програми та координатор Школи «New Way» Оксана Коваль.

Долучайтеся до команди соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету й удосконалюйтеся разом з нами. До нових зустрічей!

Відеореліз можна переглянути за посиланням: