Розширення співпраці ЗУНУ!

Дата: 19-04-2021, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

19 квітня 2021 року відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та Професійно-технічним інститутом Китайської Народної Республіки, міста Цзюцюань.

Ректори Андрій Крисоватий та Сюй Дзюнь у рамках співробітництва домовились про спільне проведення освітніх заходів, обмін досвідом, проведення наукових досліджень та підвищення кваліфікації викладачів, публікацію наукових, навчальних та методичних матеріалів.

Важливо відзначити, що Професійно-технічний інститут Цзюцюань входить в топ у рейтингу інститутів Китайської Народної Республіки.

Класичний університет Тернополя – елітний та сучасний заклад вищої освіти, завжди відкритий до нової співпраці. Приємно відзначити, що в університеті розпочинають навчання молоді люди з Китайської Народної Республіки на підготовчих курсах та за ОС «Магістр», спеціальність «Професійна освіта» та «Міжнародна економіка».