» » І Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в освіті: перспективи розвитку»

Дата: 19-04-2021, 10:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 травня 2021 року об 11.00 год. відбудеться І Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в освіті: перспективи розвитку», приурочена Дню кафедри освітології і педагогіки соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету.

Запрошуємо педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, аспірантів, здобувачів та студентів взяти участь у заході.

Тематичні напрями роботи конференції:

·         Сучасні технології навчання і виховання: український та світовий досвід.

·         Інновації у вищій освіті: стратегії та технології.

·         Теоретичні та практичні основи розвитку інноваційних процесів у професійній освіті: досвід та перспективи.

·         Організаційно-педагогічне забезпечення інноваційного вітчизняного та зарубіжного розвитку освіти дорослих.

·         Інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

·         Розвиток особистісного потенціалу в умовах інноваційних змін в освіті.

·         Історія освіти: ретроспективний погляд на інновації в освітній діяльності та управлінні.

·         Управління освітою в сучасному світі та інноваційний розвиток суспільства.

·         Розвиток професійної компетентності в умовах післядипломної освіти.

·         Психологія та соціальна робота: нові ідеї та наукові досягнення.

·          Наукові дослідження у галузі культурології, документознавства та інформаційної діяльності.

·         Фізична культура в системі гуманітарної освіти.

Робочі мови: українська, англійська, польська, словацька, російська.

Проведення конференції планується онлайн та офлайн з використанням платформи ZOOM.

Ідентифікатор конференції:  94814274301. Код доступу:  2021.

Завантажити Переглянути онлайн