» » Вітаємо Віту Котис з дипломом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Дата: 20-04-2021, 14:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вітаємо студентку 3 курсу спеціальності  «Міжнародне право» юридичного факультету Західноукраїнського національного університету  Віту Котис та її наукового керівника Наталію Марценко  з дипломом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із міжнародного права!

Наукова робота студентки ЗУНУ була гідно оцінена галузевою комісією та, отримавши хороші відгуки рецензентів, потрапила до фіналу!  На захисті наукової роботи у режимі відеоконференції Віта Котис показала високу фахову підготовку, достойно представила наш університет та у результаті виборола диплом ІІІ ступеня.

Окрема вдячність науковому керівнику – к.ю.н., доценту кафедри міжнародного права та міграційної політики Наталії Марценко за підготовку до конкурсу.

Бажаємо досягти нових висот у науковій царині!