Вітаємо Ореста Качуровського!

Дата: 20-04-2021, 15:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вітаємо нашого студента-політолога четвертого курсу Ореста Качуровського, який отримав диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з політології, а також грамоту за найкраще ведення дискусії. Науковий керівник — Олег Рудакевич, д-р політичних наук, професор кафедри філософії та політології Західноукраїнського національного університету.

У представленій на конкурс науковій роботі "Деструктивний вплив корупції на політичну систему України: його зміст, наслідки та шляхи подолання" досліджено актуальну та гостру проблему нашого суспільства і розглянуто можливі шляхи подолання корупції в Україні.

Зичимо Оресту Качуровському та його науковому керівнику Олегу Рудакевичу нових наукових звершень та подальших успіхів!