» » До уваги зацікавлених у проєкті Erasmus Mundus!

До уваги зацікавлених у проєкті Erasmus Mundus!

Дата: 21-04-2021, 16:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23 квітня 2021 р. з 10:00 до 14:00  год проходитиме онлайн-вебінар «Erasmus+ Call 2021 for EaP Countries: Erasmus Mundus Actions». Захід організовано за підтримки Виконавчого агентства Європейської освіти і культури (ЕAСЕА) спільно з Національними Еразмус+ офісами країн Східного партнерства: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна, та університетами-партнерами Спільних магістерських програм Еразмус Мундус з Грузії та України.

Вебінар складатиметься з двох частин:

• 1-а частина (10:00 – 11:30) – презентація Програми та 2х конкурсів напряму Еразмус Мундус від ЕAСЕА (Брюссель);
  • 2-а частина (12:00 – 14:00) – презентація досвіду університетів-партнерів учасників Спільних магістерських програм Еразмус Мундус (Грузія та Україна).

Обов’язкова попередня підготовка: ознайомлення з правилами 2х конкурсів напряму Еразмус Мундус в Керівництві до Програми ЄС Еразмус+ (Programme Guide 2 version 2021), сторінки: 215-227 – https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/documents/erasmus-programme-guide-2021_en.

Захід буде проходитиме у форматі Facebook live, то ж потрібно просто завітати на Facebook сторінку НЕО в Україні та дочекатись запуску онлайн-трансляції.

Робоча мова– англійська.