» » Відбулась відкрита лекція до Всесвітнього Дня Землі!

Відбулась відкрита лекція до Всесвітнього Дня Землі!

Дата: 22-04-2021, 16:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища та збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Сьогодні відбулася відкрита лекція з дисципліни «Економіка землекористування», яку викладає доцент Ірина Любезна, приурочена Всесвітньому Дню Землі, для студентів денної форми навчання навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури класичного університету Тернополя.

Спікером також виступила професор Лодзького політехнічного університету (Республіка Польща) Malgorzata Golinska-Pieszynska, яка акцентувала увагу на екологічних проблемах землекористування у Польщі та Україні і позитивних зрушеннях у контексті «екологічних» директив ЄС та 17 цілей сталого розвитку.

У ході лекції зав’язався активний діалог між слухачами та спікерами. Студенти зауважили, що саме під час таких занять кожен переосмислює своє бачення та ставлення до навколишнього середовища.