Вітаємо!

Дата: 23-04-2021, 17:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор класичного університету Тернополя зустрівся із колективом навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфрастуктури й розповів професорсько-викладацькому колективу про нові вектори розвитку університету та окреслив своє бачення поступу інституту. Андрій Крисоватий  подякував Дмитру Шушпанову за плідну працю, підготовку висококваліфікованих спеціалістів та окреслив нові вектори роботи на посаді завідувача кафедри екології та охорони здоров’я. Також ректор  представив нового в.о директора ННІІПІ Василя Брича, який втілюватиме цікаві проєкти у життя, розширюватиме горизонти міжнародної співпраці.

Приємно відзначити, що у колектив знаного освітнього центру прийшов доктор технічних наук Павло Попович, який очолив кафедру транспорту і логістики.

Зичимо Василю Ярославовичу та новим завідувачам кафедрами мудрих і виважених рішень, впевнених кроків і натхнення до наполегливої праці задля розквіту Західноукраїнського національного університету.