» » Зустріч студентів з ліквідатором наслідків Чорнобильської катастрофи

Зустріч студентів з ліквідатором наслідків Чорнобильської катастрофи

Дата: 26-04-2021, 10:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

26 квітня 1986 року – одна із найскорботніших дат в історії нашого народу, спогад про яку пронизує серце гострим болем. Чорнобиль і досі є незагоєною раною.

Минуло 35 рокiв, а чорний день Чорнобильської трагедiї продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi.

Напередодні 35-ої річниці Чорнобильської трагедії відбулася онлайн-зустріч студентів навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури класичного університету Тернополя з ліквідатором наслідків Чорнобильської катастрофи Козаком Петром. Модератором зустрічі виступила доцент кафедри екології та охорони здоров’я Ірина Любезна.

Студенти мали унікальну можливість переглянути фотоальбом Петра Козака, який протягом 6-ти років ( з 1986р. по 1992 рік) працював ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС і почути деталі страшної трагедії із перших уст та екстремальні умови праці.

На завершення пан Петро нагадав студентам про відповідальність за майбутнє своєї землі, збереження природи.

А студенти в свою чергу принесли слова глибокої подяки всім героям-чорнобильцям, які зробили крок назустріч небезпеці, показавши світові приклад безмірного героїзму і мужності.

Бажаємо ліквідаторам  аварії на ЧАЕС та їхнім родинам міцного здоров’я, добра, радості, мирного неба та щасливого довголіття!