» » До уваги університетської спільноти ЗУНУ!

До уваги університетської спільноти ЗУНУ!

Дата: 26-04-2021, 20:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні викладачі, працівники класичного університету Тернополя та небайдужі тернополяни. Потребує допомоги дружина нашого колеги - заступника начальника експлуатаційно-технічного відділу Володимира Мусікевича. У  Лілії Михайлівни Мусікевич виявлено складну недугу - аневризму судин головного мозку. У випадку, коли  судина розірветься, це може призвести до крововиливу в мозок, що спричиняє інсульт або смерть. Зараз пані Лілія знаходиться у лікарні та потребує фінансової підтримки.

Звертаємося за допомогою до великої родини Західноукраїнського національного університету.  Лікування в умовах сьогодення –дороговартісне, сім’я не може самотужки оплатити медичні послуги. Разом ми велика сила, й наші благочинні кошти можуть врятувати життя конкретній людині. Просимо долучитися до благородної справи й підтримати у складних життєвих обставинах  нашого працівника, який упродовж багатьох десятиліть розбудовує університет. Допоможемо у скрутну хвилину й зробимо світ теплішим і кращим.

Реквізити для безготівкового платежу:

Банк отримувача - АТ «Райффайзен Банк Аваль»

Отримувач -  Мусікевич Володимир Ярославович

Код (ЄДРПОУ) отримувача: 2282602279

Розрахунковий рахунок отримувача (IBAN): IBAN UA703255700000000262001183403

Призначення платежу: поповнення карткового рахунку  0079404000 (суть операції)

Або ж на картку: 5375 2351 0218 2506

Віримо що світла Великодня радість прийде у кожну домівку!