» » Міжнародна науково-практична студентська конференція

Міжнародна науково-практична студентська конференція

Дата: 26-04-2021, 14:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету провела Міжнародну науково-практичну студентську конференції «Сучасна парадигма іншомовної бізнес-комунікації: передові міжнародні практики та міжкультурна інтеграція».

Цьогорічна студентська конференції стала ювілейною – п’ятнадцятою для кафедри іноземних мов та ІКТ. Впродовж такого довгого періоду часу змінювалися формати конференції – онлайн та офлайн, освітні орієнтири – кафедра іноземних мов та ІКТ відкрила нову спеціальність «Бізнес-комунікації та переклад», що певним чином змінили акценти студентської конференції, проте залишились незмінними цілі  – дати студентам комунікативну платформу для обговорення професійних, та цивілізаційних викликів сьогодення іноземними мовами, формування іншомовної комунікативної компетенції студентів як ключового вміння 21 століття.

У конференції брали участь 133  учасники, які  подали тези доповідей для роботи у таких секціях:

1.Економічні науки: менеджмент, маркетинг, міжнародна економіка/Economic sciences: management, marketing, international economics;

2.Фінанси та облік / Finance and accounting;

3.Природокористування та агрономія /Environmental management and agronomy;

4.Право та державотворення /Law and state formation;

5. Kомп’ютерні та інформаційні технології /Computer information technologies;

6.Гуманітарні науки: педагогіка, психологія, філологія, філософія, політологія, соціологія/Humanities: pedagogy, psychology, political sciences, philology, sociology;

7. Перекладознавcтво /translation studies.

Робочі мови конференції стали англійська, німецька, французька, польська,  українська. До початку конференції  був опублікований  збірник матеріалів конференції. Також, всі учасники отримали сертифікати.

Організатори конференції висловлюють щиру подяку всім учасникам і сподіваються, що конференція допомогла їм набути важливих навичок іношомовного спілкування та поглибити знання з обраного фаху.