Квест «Великодні перегони»

Дата: 28-04-2021, 09:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Напередодні Великодніх свят в класичному університеті Тернополя відбувся квест «Великодні перегони». У розважальній грі взяли участь 9 студентських команд. Перемогу у змаганнях здобула команда фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій класичного університету Тернополя, яка зібрала найбільше великодніх писанок. Друге і третє місце посіли команди навчально-наукового інституту міжнародних відносин  ім. Б.Гаврилишина та навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури.
«Під час квесту ми отримали заряд позитиву, енергії та драйву. Ми чудово провели час! Сюрпризом також стали подарунки!Чекаємо на нові, цікаві квести!» - ділиться враженнями учасниця команди фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тетяна Мужевич.
Переможці отримали солодкі гостинці та великодні сувеніри від організаторів конкурсу - колективу відділу гуманітарної освіти та виховання!