Вітаємо Олега Мельничука!

Дата: 29-04-2021, 15:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

26 квітня 2021 року на базі кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету було проведено підсумкову науково-технічну конференцію за результатами II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології».

Всього на конкурс було подано 88 робіт з 45 закладів вищої освіти. У фінал пройшли 23 роботи.

Вітаємо Олега Мельничука, студента групи КІм-11 та науковго керівника, д.т.н. зі спеціальності «Системи та засоби штучного інтелекту»,  проф. Олега Березького із зайнятим 2 місцем у конкурсі. Робота виконана у рамках госпдоговірної теми «Методи машинного навчання для кластеризації та класифікації зображень ауто- та ксеногенних тканин». Керівник Березький О. М. (2020 р.) № держреєстрації  0120U103514 ” у межах роботи наукової групи кафедри комп’ютерної інженерії “Прикладні системи штучного інтелекту”.