Круглий стіл

Дата: 8-05-2021, 13:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У класичному університеті Тернополя відбувся круглий стіл «Удосконалення навчальних планів з освітньо-професійної програми «Аудит і аналіз бізнесу».

У заході взяв участь начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина. Він зазначив, що чимало випускників Західноукраїнського національного університету  працює у ГУ ДПС в області, зокрема й в управлінні аудиту.

«Усе рухається вперед – і бізнес, і податкова в тому числі. Ми стаємо більше сервісною службою, ніж контролюючим органом, зокрема пропонуємо платникам велику кількість сучасних електронних послуг, якими можна скористатися не виходячи з дому чи офісу. Так повинна змінюватися й удосконалюватися  система вищої освіти відповідно до вимог часу», – зазначив очільник податкової області.

Науковці та практики обговорили шляхи покращення навчальних планів із програми «Аудит і аналіз бізнесу», задля підготовки кваліфікованих спеціалістів, адже професія потребує неабияких вмінь та навиків.