» » Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Дата: 11-05-2021, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22-23 квітня 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика і кібернетика». Диплом III ступеня отримав студент групи СА-41 факультету комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету Денисюк Олексій. Тема «Методи ідентифікації математичної моделі надійності бронювань готельних номерів із використанням машинного навчання». Науковий керівник - д.т.н., доцент Пасічник Роман Мирославович.

Дипломом ІІІ ступеня відзначено роботу юнака ФКІТ Західноукраїнського національного університету Турченка Віктора на тему «IoT-Модульна система GROW BOX з використанням AR». Науковий керівник - кандидат технічних наук, старший викладач кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління Осолінський Олександр Романович.