Робоча зустріч

Дата: 19-05-2021, 15:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор класичного університету Тернополя  Андрій Крисоватий разом із проректором з питань соціально-економічного розвитку Василем Булавинцем та директором навчально-наукового центрy студентського спорту Романом Циквасом побували на водно-спортивній базі та стадіоні Західноукраїнського національного університету.

Робоча нарада організована для контролю виконання робіт на території. Андрій Ігорович перевірив якість виконання поставлених завдань, обговорив із присутніми проблеми та шляхи їх подолання, а також плани модернізації та розвитку спортивних об’єктів.

«Фізична культура і спорт сьогодні є невід'ємною частиною сучасного життя та соціального розвитку нашої молоді. Тому наше спільне завдання — створити найкращі спортивні бази для наших студентів та дати їм можливості реалізовувати себе у сфері фізичної культури, адже заняття спортом гартують не лише тіло, а й дух людини», - зазначив Андрій Крисоватий.