» » Науково-практична студентська конференція

Науково-практична студентська конференція

Дата: 19-05-2021, 15:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти та викладачі фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету 19 травня 2021 р. провели V Науково-практичну студентську  конференцію  на тему «Актуальні  проблеми сучасної науки»,  приурочену  10-й річниці з дня створення коледжу.

Захід був розподілений на чотири секції:

• ідеї та новації в системі загальноосвітніх дисциплін;
  • економіка, фінанси  і  управління в XXI столітті: аналіз тенденцій та перспективи розвитку;
  • розвиток інформаційних технологій та їх вплив на соціум, науку та технології;
  • сучасні виклики та аспекти інноваційного розвитку суспільно-гуманітарних та юридичних наук.

У своїх доповідях молодь висвітлювала питання розвитку інформаційних технологій, економіки, а також головні аспекти розвитку суспільно-гуманітарних та юридичних наук.

Окрім презентацій  доповідей  учасники активно обмінювалися досвідом та дискутували.