Засідання вченої ради

Дата: 26-05-2021, 16:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті відбулося засідання вченої ради.

Ректор Андрій Крисоватий привітав професорсько-викладацький колектив: «Я радий сьогодні обговорити із вами питання пов’язані з життєдіяльністю нашого закладу вищої освіти та продовжити традиції, які є у нас, у класичному університеті Тернополя!»

На порядку денному роботи  вченої ради були розглянуті питання: про присвоєння звання «Почесний професор університету» д.е.н., проф., професору кафедри обліку і оподаткування Ярославу Крупці та «Почесний працівник університету» методисту І категорії навчально-наукового інституту публічного управління ЗУНУ Олександрі Гульоватій; про зміни у складі вченої ради; рекомендації до друку з присвоєнням грифу «Затверджено вченою радою ЗУНУ» підручника «Страховий менеджмент» за редакцією проф. Кнейслер О.В., колективних монографій; відкриття освітньо-професійної програми підготовки здобувачів магістерського рівня вищої освіти «Бізнес-аналітика та управління інноваційними системами» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»; затвердження освітнього плану спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Також під час засідання ректор ЗУНУ вручив подяки та грамоти Міністерства освіти і науки України, дипломи докторів філософії, атестати доцентів та професорів.