» » «Забезпечення інтерактивних методів в умовах змішаного навчання»

«Забезпечення інтерактивних методів в умовах змішаного навчання»

Дата: 31-05-2021, 10:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи Західноукраїнського національного університету та Української асоціації розвитку менеджменту та бізнес-освіти відбулася дискусійна платформа «Забезпечення інтерактивних методів в умовах змішаного навчання». Захід став подією  національного масштабу, оскільки  у ньому взяли участь 96 учасників, які представляли 46 закладів вищої освіти України.

Жваву дискусію викликали доповіді спікерів Володимира Євгеновича Момота, д.е.н., професора Університету імені Альфреда Нобеля (тема виступу «Ефекти довіри при змішаному та дистанційному викладанні»), Олексія Олексійовича Наливайка, к.п.н, доцента кафедри педагогіки, заступника декана факультету психології Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна (тема «Цифрова культура викладача»)  та Олександри Федорівни  Овсянюк-Бердадіної, к.е.н., доцента  кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету («Імплементація інтерактивних методів у траєкторію навчання студентів галузі знань "Управління та адміністрування"»).