» » Турнір з мініфутболу на Кубок ректора ЗУНУ Андрія Крисоватого

Турнір з мініфутболу на Кубок ректора ЗУНУ Андрія Крисоватого

Дата: 31-05-2021, 11:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 26-27 травня 2021 року у класичному університеті Тернополя з ініціативи студентів  відбувся турнір з мініфутболу на Кубок ректора ЗУНУ Андрія Крисоватого серед молоді студмістечка.

У змаганнях взяли участь хлопці, що проживають у гуртожитках університету. Глядачі із задоволенням спостерігали за ходом гри та вболівали за своїх друзів. Дух суперництва стимулював спортсменів до перемоги. Після напружених баталій чемпіонами стали юнаки із  гуртожитку №5, друге місце вибороли іноземні студенти.

Сміливість, активність, усвідомлення необхідності ведення здорового способу життя – все це особливі риси молоді класичного університету Тернополя. Переконані, що такі заходи додають гравцям впевненості у власних силах та прагнення до самовдосконалення.