До уваги студентів ЗУНУ!

Дата: 2-06-2021, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

1 червня 2021 року відбулась нарада щодо поселення студентів у гуртожитки Західноукраїнського національного унівеситету на новий навчальний рік. Проректор з питань соціально-економічного розвитку ЗУНУ Василь Булавинець, заступники деканів факультетів, інститутів, коледжів, голова профкому студентів ЗУНУ та представниця студентської  ради гуртожитків обговорили особливості цьогорічного проживання.

У ході роботи було запропоновано наступний алгоритм з поселення для старшокурсників:

1. Право на першочергове проживання у кімнаті зберігається за студентом за умов вчасної подачі заяви.
  2. Студент повинен заповнити заяву встановленого зразка та передати її старості групи/поверху/гуртожитку або надіслати скан / фотокопію заяви на електронну пошту студмістечка ЗУНУ: studmistechko@wunu.edu.ua.

Дедлайн:  20 червня 2021 року. Поспішайте!