» » Запрошуємо викладачів та студентів взяти участь у фестивалі!

Запрошуємо викладачів та студентів взяти участь у фестивалі!

Дата: 4-06-2021, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо професорсько-викладацький та студентський колектив Західноукраїнського національного університету взяти участь у Тернопільському фестивалі ремесел і фольклору для якнайкращого представлення  нашого краю у проєкті «Таємниці України для тебе».

Мета заходу – залучити громаду до створення єдиної бази даних нематеріальної спадщини України, адже зібрана інформація буде впорядкована в унікальних книгах, а також виявити  та продемонструвати давні автентичні страви, пам’ятки культурно-історичної спадщини Тернопілля, задля подальшої популяризації як в Україні, так і за її межами.

Зустріч відбудеться у неділю, 6 червня 2021 року, о 11:00 год, у ТРЦ «Подоляни».

За результатами фестивалю  організатори створять міжнародну онлайн-платформу для наших українських митців, де буде розміщено їхні роботи, коротку інформацію та контакти майстрів.