» » Класичнй університет Тернополя розширює міжнародне співробітництво із Турецькою Республікою

Дата: 15-06-2021, 15:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

14 червня 2021 року заступник директора навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету Ярина Жукорська  у складі офіційної делегації Тернопільської області зустрілася із представниками Університету  Чанаккале (Çanakkale Onsekiz Mart University).

У ході роботи було презентовано  потенціал класичного університету Тернополя, обговорено напрями співпраці між закладами вищої освіти, зокрема, у підготовці фахівців у сфері економіки, міжнародних відносин, туризму й тюркології, адже у ЗУНУ вже давно вивчається турецька мова та відкрита нова освітня програма «Сходознавство».

Західноукраїнський національний університет із кожним роком зміцнює свої позиції у світовому вимірі, розширюючи партнерство й підкорюючи нові вершини.