» » Шановна університетська родино!

Шановна університетська родино!

Дата: 28-06-2021, 08:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

День Конституції є особливим святом для українського народу, історична дата в календарі, яка навіки закарбувала волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.
На захисті конституційних свобод сьогодні стоять тисячі наших співвітчизників. Це спільна боротьба усіх громадян України за основний Закон, який є правовою гарантією незалежності нашої держави.
Ми повинні реалізувати благородні ідеали людської гідності, справедливості, свободи і демократії, закладені в Конституцію України. Упевнений, що ми його використаємо, створюючи краще життя для себе та наших нащадків.
Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, а принципи демократії, рівності, верховенства права, повністю втілюються в наше повсякденне життя.