» » Представники ЗУНУ стали «інтелектуальними десантами» на Дні молоді у Чорткові

Представники ЗУНУ стали «інтелектуальними десантами» на Дні молоді у Чорткові

Дата: 29-06-2021, 17:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Емоційно-насичено, пізнавально й драйвово відбувся День молоді у м.Чортків. Особливою родзинкою у святкуванні став організований муніципалітетом міста молодіжний коучінг. Взяли участь та стали спікерами мотиваційного тренінгу викладачі і студенти кафедри психології та соціальної роботи Західноукраїнського національного університету, а саме: доцент кафедри ПСР Ярослава Бугерко, аспірантка спеціальності «Психологія» Вікторія Дембіцька, голова Тернопільського осередку МНК Василь Капустинський.

Про процеси соціогуманітарного розвитку українського суспільства, траєкторії розвитку сучасної вищої освіти говорила Ярослава Бугерко. Цікаві запитання до молоді, які спонукують до глибоких роздумів та самопізнання були підготовлені  Вікторією Дембіцькою, а майстерно і вміло керував молодіжною аудиторією Василь Капустинський, розкриваючи проблеми національної ідеї, ціннісних орієнтирів, формування духовної та зрілої особистості.

Мiський голова Чорткова Володимир Шматько зауважив: «Якщо хтось із присутніх ще не визначився куди вступати на навчання, то зараз стало зрозуміло – у Західноукраїнський національний університет».

Вирішення усіх питань потребує поєднання зусиль сфер впливу богослів’я і соціально-психологічної науки, адже сьогодні соціальна теологія стає найбільш актуальною темою академічних досліджень, а тому студенти різних спеціальностей, які хочуть поглиблено дізнатись про християнські традиції, раціонально осмислити цілісну духовну, природню й суспільну  реальність зможуть здобути магістерський ступінь за новою освітньою програмою «Соціальна теологія».