» » Прем’єра кінокартини студентів ЗУНУ

Прем’єра кінокартини студентів ЗУНУ

Дата: 30-06-2021, 15:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у кінотеатрі «Злата» відбулось незвичне дійство із ряду «неформат». Під керівництвом й суміжно продюсерським крилом кафедри міжнародного права та міграційної політики юридичного факультету Західноукраїнського національного університету було представлено прем'єру кінокартини за однойменною назвою «Дівчинка у валізі» (The Little Girl Inside a Suitcase), що була відзнята групою МП-21. Таким способом студенти захистили КПІЗ із дисципліни «Кримінальне порівняльне право», отримавши дружню підтримку від юнаків та дівчат МП-31 та МП-41.

У кожного із молоді прокинулась жага до реалізації чогось нового й раніше небаченого. З'явились сили й бажання більш не бути тими, хто пливе по течії ріки звичного процесу здобуття освіти, тому вони вирішили креативно підійти до здачі комплексного практичного індивідуального завдання.