» » Зустріч із представниками ДУ «Тернопільській ОЦКПХ МОЗ»

Зустріч із представниками ДУ «Тернопільській ОЦКПХ МОЗ»

Дата: 6-07-2021, 16:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У  рамках угоди про співпрацю відбулась робоча зустріч керівництва ДУ «Тернопільській ОЦКПХ МОЗ» із ученими факультету комп‘ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету.

Декан факультету комп‘ютерних інформаційних технологій ЗУНУ Микола  Дивак та завідувач кафедри комп‘ютерних наук Андрій Пукас продемонстрували як за допомогою новітніх технологій, а саме аеромобільного інформаційно-вимірювального комплексу можна визначити вміст концентрації шкідливих речовин у повітрі.

У свою чергу в.о. генерального директора Оксана Чайчук і заступник генерального директора з дослідження фізичних та хімічних факторів Юрій Дементьєв запевнили, що усі напрацювання, які надаються колегами із закладу вищої освіти, будуть проаналізовані.