» » Вітаємо слухачів Школи польського та європейського права із успішним складанням підсумкового іспиту

Дата: 7-07-2021, 12:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах функціонування Школи польського та європейського права упродовж  22 червня - 5 липня 2021 року студенти та викладачі Західноукраїнського національного університету складали польською мовою підсумковий іспит.

Екзаменаційні білети включали питання із різних галузей польського та європейського права, зокрема: європейського договірного, конституційного, кримінального, цивільного, адміністративного, договірного, авторського, спадкового, а також  права господарських товариств та правового регулювання банкрутства.

Усі випускники отримають дипломи, а найуспішніші  - можливість проходження професійного стажування в адвокатських об’єднаннях Польщі.