» » Студентки ЗУНУ взяли участь у показі мод тернопільської дизайнерки

Студентки ЗУНУ взяли участь у показі мод тернопільської дизайнерки

Дата: 7-07-2021, 14:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Учасниці творчих колективів Західноукраїнського національного університету представили себе у новому творчому амплуа. Не з мікрофоном у руках, а у вишиваних сукнях дефілювали на показі мод солістки гурту "Інтонація" відділу гуманітарної освіти та виховання. Демонстрація лінії етно-суконь провідних українських модельєрів відбулася напередодні свята Івана Купала на березі Тернопільського ставу.

Молодь класичного університету Тернополя представляла  колекцію «Лісові мавки» дизайнерки Марії Діденко.

Чарівний голос нашої студентки Мар’яни Максимишин доповнював атмосферу свята. Ведучими дійства були спеціаліст відділу гуманітарної освіти та виховання Ксенія Кічак та Василь Яскевич.

До слова, у ролі моделей дівчата дебютували цьогоріч на телевізійному проєкті «ЗУНУ вітає з Великоднем!», і сьогодні продовжують дивувати своєю красою на тернопільських подіумах як берегині української краси, бо вишиванка - це завжди модно, стильно і колоритно!