» » Майстер-клас «Резюме, мотиваційний лист, портфоліо: лайфхаки підготовки»

Майстер-клас «Резюме, мотиваційний лист, портфоліо: лайфхаки підготовки»

Дата: 8-07-2021, 15:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Прагнеш змін? Хочеш розвинути нові навички і досягнути професійних успіхів? Потрібні інструменти для визначення власних цілей та самопрезентації?

Тоді  запрошуємо тебе взяти участь у  майстер-класі «Резюме, мотиваційний лист, портфоліо: лайфхаки підготовки».

Олена Борисяк – консультантка з дизайну кар’єри, практикуюча рекрутерка, проєктна менеджерка, кандидат економічних наук, керівниця навчально-наукового центру інноваційного розвитку та тренінгів Західноукраїнського національного університету.

Захід відбудеться  14 липня 2021 року о 15:00 год у класичному університеті Тернополя.

Форма участі: офлайн / онлайн.

Тривалість: 3 год.

Вартість: 450 грн за 1 особу.

Організатор: навчально-науковий центр інноваційного розвитку та тренінгів навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури ЗУНУ.

Детальніше за телефоном: (098) 790-19-13,

e-mail: o.borysiak@wunu.edu.ua